• Pióro wycieraczki eco 530mm 53c / I3397004671 / BOSCH

Symbol: 3397004671
26.39
Wysyłka w ciągu 24
Cena dostawy 12
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska 15
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier UPS 35
Dostępność 30 szt.
Waga 0.25 kg

Zamówienie telefoniczne: 501270327

Zostaw telefon


Przeznaczenie / zastosowanie
AUDI A3 9KIEROWCA) 09.96-06.03
AUDI A4 (KIEROWCA + PASAŻER) 11.94-09.01
AUDI A6 (PASAŻER) 06.94-05.01
BMW SERIE 3 (KIEROWCA) 09.90-12.99
DAEWOO MATIZ (KIEROWCA) 04.98-
FIAT DOBLO (KIEROWCA) 07.00-12.10
FIAT PUNTO (KIEROWCA) 05.99-.12.10
FIAT STILO (KIEROWCA) 10.01-06.05
FORD MONDEO I,II (KIEROWCA) 01.93-09.00
HONDA JAZZ (KIEROWCA) 03.02-12.08
KIA CLARUS I,II (KIEROWCA) 05.96-11.01
KIA RIO (KIEROWCA) 07.00-02.05
KIA SHUMA I,II (KIEROWCA) 01.98-08.04
KIA SPECTRA (KIEROWCA) 01.01-
LADA SAMARA (KIEROWCA + PASAŻER) 01.84-
LADA SERIE 21099 (KIEROWCA + PASAŻER) 01.90-01.04
MERCEDES SPRINTER (PASAŻER) 02.95-05.06
NISSAN ALMERA (KIEROWCA) 07.95-04.00
NISSAN MICRA (KIEROWCA) 11.02-
NISSAN PRIMERA (KIEROWCA) 06.96-12.01
OPEL VIVARO (PASAŻER) 03.01-
RENAULT CLIO II (KIEROWCA) 03.98-
RENAULT THALIA II (KIEROWCA) 10.99-10.07
RENAULT SYMBOL (KIEROWCA) 10.99-10.07
RENAULT TRAFIC (PASAŻER) 05.01-
SEAT CORDOBA (KIEROWCA) 03.93-02.06
SEAT IBIZA (KIEROWCA) 03.93-02.06
SEAT LEON (KIEROWCA) 12.99-06.06
SKODA FABIA (KIEROWCA) 09.99-03.08
SKODA OCTAVIA (KIEROWCA) 09.96-12.10
SMART FORTWO (KIEROWCA + PASAŻER) 07.98-03.07
SUZUKI SWIFT (KIEROWCA) 03.96-
TOYOTA AVENSIS (KIEROWCA) 10.97-01.03
TOYOTA COROLLA (KIEROWCA) 10.99-11.01
TOYOTA YARIS (KIEROWCA) 01.99-08.05
VW BORA (KIEROWCA) 09.98-05.02
VW CADDY (KIEROWCA) 11.95-06.03
VW GOLF III (KIEROWCA) 11.91-02.99
VW GOLF IV (KIEROWCA) 10.97-05.02
VW LT (PASAŻER) 05.96-04.06
VW PASSAT (KIEROWCA) 10.96-11.01
VW T4 (KIEROWCA + PASAŻER) 09.90-06.03
VW VENTO (KIEROWCA) 11.91-12.97
VOLVO V70I (KIEROWCA + PASAŻER) 01.97-03.00
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.