• Pióro wycieraczki aerotwin noe 475mm chevrolet/ citroen/fiat/ ford/toyota/ vw ar19u / I3397008533 / BOSCH - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ

Symbol: 3397008533
45.59
Wysyłka w ciągu 24
Cena dostawy 12
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska 15
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier UPS 35
Dostępność 40 szt.
Waga 0.25 kg

Zamówienie telefoniczne: 501270327

Zostaw telefon


Przeznaczenie / zastosowanie
ALFA ROMEO 145/146 (PASAŻER) 04.97-12.00
AUDI A3 (PASAŻER) 09.96-06.03
BMW SERIE3 (PASAŻER) 04.98-08.06
DAEWOO LACETTI (PASAŻER) 02.05-
DAEWOO LANOS (KIEROWCA, PASAŻER) 01.04-
NUBIRA (PASAŻER) 02.05-
FIAT BARCHETTA (KIEROWCA, PASAŻER) 01.95-02.05
FIAT FREEMONT (PASAŻER) 06.11-
FIAT SEICENTO (KIEROWCA, PASAŻER) 03.98-12.10
FORD FIESTA (KIEROWCA, PASAŻER) 10.95-12.02
FORD FOCUS (PASAŻER) 08.98-05.05
FORD KA (KIEROWCA) 09.96-09.08
HONDA ACCORD (PASAŻER) 12.97-02.03
KIA SHUMA (PASAŻER) 01.98-08.04
KIA SOUL (PASAŻER) 09.08-
MAZDA 3 (PASAŻER) 12.08-
MAZDA 6 (PASAŻER) 02.02-08.08
OPEL ASTRA (PASAŻER) 09.97-01.05
OPEL SIGNUM (PASAŻER) 05.03-09.03
OPEL VECTRA (KIEROWCA, PASAŻER) 09.88-09.03
OPEL VECTRA (PASAŻER) 09.01-10.08
SEAT CORDOBA (PASAŻER) 09.93-02.06
SEAT IBIZA (PASAŻER) 03.93-02.06
SEAT LEON (PASAŻER) 10.98-06.06
SKODA FABIA (PASAŻER) 09.99-12.07
SKODA OCTAVIA (PASAŻER) 09.96-12.10
SUZUKI GRAND VITARA (KIEROWCA, PASAŻER) 03.98-
SUZUKI KIZASHI (PASAŻER) 10.09-
TOYOTA COROLLA (PASAŻER) 08.00-12.07
TOYOTA RAV-4 (PASAŻER) 05.00-01.06
VW BORA (PASAŻER) 09.98-05.02
VW GOLF III (PASAŻER) 11.91-02.99
VW GOLF IV (PASAŻER) 10.97-06.02
VW POLO (KIEROWCA, PASAŻER) 10.94-12.99
VW POLO (PASAŻER) 09.01-05.02
VW VENTO (PASAŻER) 11.91-1297
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.